Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.


Ellerin En Güzel Tamamlayıcısı: Yüzük Modelleri


Stil sahibi kadınlar, modayı daima yakından takip eder ve yeni çıkan trendlerden haberdar olur. Giysilerini, çantalarını ve aksesuarlarını günümüz moda anlayışına uygun şekilde seçer. Son moda ürünlerin yanı sıra kıyafetlerin birbiri ile uyumuna da dikkat eder. Trend renkler, son moda tarzlar ve o senenin özel stilleri, modayı takip eden her kadının ilgiyle takip ettiği bilgilerdir. Kıyafetler, çanta ve ayakkabı gibi ürünlerin yanında kullanılacak takıların seçimi de kesinlikle çok önemlidir. Kolye, bileklik, küpe ve yüzük gibi aksesuarlar, kıyafetin havasını değiştiren en önemli tamamlayıcılardır. Yazımızda en trend bayan yüzük modelleri, yüzük fiyatları ve kıyafete en uygun yüzük nasıl seçilir gibi bilgilerden bahsedeceğiz.


2020 Senesinin En Trendi: Göz Yüzük


Son yılların en dikkat çekici akımlarından biri şüphesiz ki göz figürü. Dekorasyondan modaya, aksesuardan takıya neredeyse her üründe göz figürünü görmek mümkün. İçerisinde yer aldığı objeye hem modern hem etnik bir hava katan göz figürü, aksesuarlarda kullanıldığında da çok dikkat çekici görünmekte. Göz kolye, göz küpe ya da göz yüzük modelleri, 2020 senesinin en şık takıları arasında yer alıyor. Kıyafetler ile rahatça kombinlenebilen göz yüzük, klasik ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Vücudumuzun en dikkat çekici bölgelerinden olan ellerimizi daha şık ve asil göstermek için göz yüzük kesinlikle yerinde bir seçim.


Takı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Takı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri kesinlikle diğer aksesuarlar ile uyumunu gözetmektir. Birbiri ile yarışmayan parçalar seçerek, öne çıkarmak istediğimiz takının fark edilmesini sağlamak oldukça önemlidir. Pirinç yüzük kullanıldığı takdirde diğer takıların da pirinç renginde ya da yakın renk tonlarında olması, dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Yüzük modelinin takılar ile uyumunun yanı sıra ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar ile uyumunun da doğru şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Alakasız motifler, farklı renk tonları ya da zıt tarzlara ait ürünler bir arada kullanılmamalıdır. Örneğin göz yüzük tercih ettiğiniz zaman, püsküllü ya da taşlı takılar takmaktan kaçınmanız gerekir. Birden fazla yüzük kullanmak istediğiniz takdirde ise motifli ve figürlü başka bir yüzük kullanmamanız göz yüzüğün ön plana çıkmasını kolaylaştıracaktır. Ufak detaylara dikkat edildiği zaman şık ve uyumlu gözükmek sandığınızdan çok daha kolaydır.


En Uygun Yüzük Modelleri OQQO Aksesuar’da


OQQO aksesuar aracılığı ile kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Kaliteli yüzük, ucuz yüzük ve indirimli yüzük arıyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirinden güzel el yapımı yüzük modelleri OQQO aksesuarda sizleri bekliyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.