Şıklığın Adresi: El Yapımı Takılar

Şıklığın Adresi: El Yapımı Takılar

Şıklığın Adresi: El Yapımı Takılar


Şıklığınızı tamamlamak için seçeceğiniz aksesuarlar, çok çeşitli model ve renkte olabilir. Kolyeden küpeye, bileklikten yüzüğe kadar birçok farklı takı ve modeli mevcuttur. Kıyafetinizi bütünleyecek olan takıların seçimi özen isteyen bir durumdur. Çok çeşitli materyal ve pek çok farklı renk seçeneği ile yüzlerce alternatif mevcuttur. Özel hissetmek isteyen kadınların, bir numaralı tercihi ise el yapımı takılardır. El yapımı takı, el yapımı yüzük, El yapımı küpe ya da el yapımı kolye.. Pirinç ve doğaltaştan imal edilen takılar, ilgi çekici şık bir görünüm kazandırır. Birbirinden güzel el yapımı takıların özel üretim olduğu hemen anlaşılır. İltifat ve beğeniler ile göz doldurup dikkat çeker. Kombininize uyum sağlayıp tarz görünmenize yardımcı olacak el yapımı takılar, özel olarak üretildiğinden eşsizdir ve size kendinizi özel hissettirecek kalitededir.

Bileklerinize Zarif Bir Dokunuş: El Yapımı Bileklikler


Tarzına ve giydiklerine dikkat eden stil sahibi kadınların takı seçimleri de bir o kadar ince düşünülerek gerçekleştirilir. Takı seçimi, kıyafetin bütünü ile tarz ve renk uyumu gözetilerek yapılır. Sade bir tarz benimsenerek az takı kullanılacağı gibi bohem tarza uygun olarak çok farklı ve fazla sayıda takı da kullanılabilir. El yapımı tek bir bileklik bile bilekleri şık ve zarif göstermeye yetecek güzelliktedir. Bunun yanında fazla sayıda ve hareketli bileklik de oldukça dikkat çekici olup hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Birbiri ile uyum sağlayacak el yapımı bileklik modellerini kombinleyerek kendinize özel bileklik setleri oluşturabilirsiniz.

Tarz ve Şık: El Yapımı Yüzükler


Ellere takılan aksesuarlar, her zaman dikkat çekici ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle bileklik ve yüzük gibi takılar, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alır. El yapımı yüzük modelleri, eşsiz ve hoş görünümü ile fark yaratan bir aksesuardır. Özellikle bakımlı, ojeli ya da frenchli tırnaklara sahipseniz hangi yüzüğü seçerseniz seçin elinizde çok şık duracaktır. Alışılmışın dışında olarak serçe parmağa ya da baş parmağa takılan yüzükler, oldukça modern bir görünüm vermektedir. Son yıllarda oldukça popüler olan eklem yüzükleri de kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tek bir yüzüğün zarif görünümünün yanı sıra pek çok el yapımı pirinç yüzüğün yarattığı farklı görünüm de çokça tercih edilen moda akımlarından biridir.

Birbirinden Güzel El Yapımı Kolyeler


Aksesuar kullanırken en dikkat edilmesi gereken seçimlerden biri de kolye tercihidir. Kombine uyum sağlayan bir parça seçmeye dikkat etmek gerekir. Canlı kıyafetlerde sade bir kolye kullanmaya özen gösterip basit ve tek renk kombinlerde boncuklu, taşlı ve hareketli bir kolye seçimi yapılmalıdır. Pirinç kolyeler, şık ve klasik kıyafetlerle uyum sağladığı gibi spor tarzda giysilerde de çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Birbirinden hoş doğaltaş kolyeler ile de kıyafetlerinize otantik bir hava katıp fark yaratabilirsiniz. Sade el yapımı kolyelerinizi diğer el yapımı aksesuarlar ile kombinleyerek farklı takı setleri oluşturabilirsiniz.


Sade veya Hareketli Her Zaman Tarz: El Yapımı Küpeler


Günlük hayatta en sık kullanılan takı çeşitlerinden birisi küpedir. Sade ya da hareketli pek çok çeşidi olan küpeler, resmi ya da spor birçok kombinin tamamlayıcısıdır. Sallantılı, halka ya da minik boncuk şeklinde çeşitleri olan küpeler, dahil olduğu kombinin havasını bir anda değiştirmektedir. Çok geniş bir yelpazede, çok fazla renk seçeneği sunan küpelerin el yapımı olanları en dikkat çekici olanlarıdır. Pek çok materyal ile üretilip onlarca renk seçeneği sunan el yapımı küpeler, kadınların kombinlerinde kurtarıcı ve yıldız parça olmaktadırlar. Onlarca motif, desen ve figürü barındıran pirinç küpe, iddialı ve şık kadınların bir numaralı tercihidir.

06.05.2020

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.