Rengini Seç Her Renk İçin Takı Önerileri

Rengini Seç Her Renk İçin Takı Önerileri

Rengini Seç: Her Renk İçin Takı Önerileri 


Okula giderken, işe giderken, gezmeye giderken, özel günlerde ya da herhangi bir günde. Takılar hayatın vazgeçilmez parçalarıdır. Kıyafeti hem canlandırır hem de hareketli kıyafetleri dengeleme özelliğine sahiptir. Takı seçiminin diğer takılar ile uyumu, çanta-ayakkabı gibi yardımcı aksesuarlar ile uyumu, kıyafetin tamamı ile uyumu gibi pek çok etmeni vardır. Stil sahibi her kadın, takı seçiminin özenle gerçekleştirilmesi gereken bir eylem olduğunu bilir. Bu yazımızda takıların hangi renk ile nasıl kombinlenmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.

Her Zaman İddialı: Kırmızı Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Kırmızı, özel günlerin vazgeçilmez rengidir. Yılbaşı, sevgililer günü, kına gecesi dendiğinde akla ilk olarak kırmızı renk gelir. Peki, iddialı ve cesur bir renk olan kırmızı renk giysiler ile nasıl takılar kullanılmalıdır? Kırmızının kendisi zaten dikkat çekici olduğundan kullanılacak aksesuarlarda sadelikten yana olunmalıdır. Kırmızı, iddialı takılar ile kombinlendiğinde ortaya fazla abartılı bir görünüm çıkabilir. El yapımı takılar, minimal takılar, pirinç rengi takılar sade ve hoş bir görünüme yardımcı olacak takı çeşitleridir.

Masum ve Dikkat Çekici: Sarı Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Baharı anımsatan sarı renk, hareketli ve canlı kombinlerin rengidir. Sarı elbise, sarı bluz yahut sarı bir pantolon.. Kombinin bir parçası yapıldığı an, kıyafet dikkat çekici hale gelecektir. Sarı rengi kombinlemek zor gibi gözükse de oldukça basittir. Kıyafette sarı renk dışında yalnızca bir renk kullanılmalı ve aksesuarlarda gümüş, bakır veya pirinç gibi renkler tercih edilmelidir. Fazla karmaşık bir görünüm oluşmaması için ana renklerden biri aksesuarlarda bulunmamalıdır. El yapımı takıların zarif görüntüsü de sarı renkten oluşan kombinlere çok yakışacaktır.

Doğallığın Rengi: Mavi Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Abiye kıyafetlerde lacivert, saks mavisi, turkuaz gibi mavinin tonları çok sık kullanılır. Mavi, gece davetlerine çok yakışan, asil bir renktir. Takılar ile kombinlenmesi de oldukça kolaydır. Altın rengi, gümüş rengi ya da pirinç rengi takıların her biri mavi ile müthiş bir uyum yakalayacaktır. El yapımı takı çeşitleri de doğal taşın kusursuz görünümüyle mavi ile uyum sağlayacak aksesuarlardır.

Zarafetin Rengi: Siyah Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri

Siyah kombinler, kıyafetin tarzı ne olursa olsun zarif bir hava yaratır. Her yaşa, her bedene uyum sağlayan risksiz bir renktir. Gece kıyafetlerinde özellikle sıkça tercih edilir. Aksesuar konusunda da çok geniş bir yelpaze ile uyum sağlayabilir. Altın, pirinç, gümüş, abartılı, sade ya da el yapımı takıların her biriyle rahatça kombinlenebilir. Özel günlerde ya da gündelik hayatta tercih edilen siyah renkleri, rengarenk takılar ile de tamamlayıp kıyafetinize canlılık getirebilirsiniz.

Her Kombinde Asil: Beyaz Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Saflığın ve asilliğin rengi olan beyaz, basit ve kurtarıcı bir renktir. Bir jeanın üzerine giyilen beyaz bir tshirt, yazın giyilen beyaz bir elbise ya da ilk akla gelen giysi olarak gelinlik. İçerisine girdiği kombini sadeliğiyle güzelleştirir. Özellikle el yapımı, etnik ya da boncuklu takılar beyaz renge çok yakışır. Pirinç ve gümüş takılar da beyazın zarafetiyle uyum sağlayan aksesuar renkleridir.

Doğanın Kalbi: Yeşil Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Doğal ve samimi bir renk tonu olan yeşil, kıyafetlerde tek başına kullanıldığında hoş çok görünür. Yeşil bir elbise olarak tek başına yahut yeşilin tonu olan bir parçayla kombin halinde tercih edilmelidir. Siyah ya da jean ile de tamamlanabilen yeşil renk farklı bir renk ile kolay kolay uyum sağlayamaz. Takı seçimi de bu neden özenle gerçekleştirilmelidir. Gümüş, pirinç ya da doğal taş el yapımı takı çeşitleri yeşil ile uyum sağlayıp sadeliğiyle kombini tamamlayan aksesuarlardır.

Trend ve Sıra Dışı: Mor Renk İçin El Yapımı Takı Önerileri


Kıyafetlerde kullanıldığında sıra dışı bir hava yakalanmasını sağlayan mor rengi takılar ile kombinlemek sanıldığı kadar zor değildir. Son zamanların trend renklerinden biri olan lila ve lavanta gibi morun tonları; ceketlerde, eteklerde ya da elbiselerde tercih edildiğinde ortaya çok farklı ve ilgi çekici bir görünüm çıkmaktadır. Gümüş, pirinç ve doğal taş el yapımı takılar ile kombinlenebilir. Etnik bir havası da olan moru, özel tasarım el yapımı aksesuarlar ile tercih etmek de kıyafete güzel bir dokunuş getirir.

El Yapımı Takı Modelleri OQQO Aksesuar’da


Birbirinden güzel OQQO el yapımı takı modellerini inceleyebilir, el yapımı küpe, el yapımı kolye, el yapımı yüzük ve el yapımı bileklik modelleri arasından sizin için en doğru seçimi yaparak uygun fiyatlara kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.
 

06.05.2020

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.