Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

İndirimli Ürünler

79,90 TL
18,90 TL
%76,3
79,89 TL
19,90 TL
%75,1
79,90 TL
18,90 TL
%76,3
79,90 TL
18,90 TL
%76,3
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
79,89 TL
19,90 TL
%75,1
79,90 TL
18,90 TL
%76,3
79,90 TL
18,90 TL
%76,3
79,90 TL
18,90 TL
%76,3
Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1


OQQO Kolye Modelleri


Takılar, kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Kıyafetleri hareketlendirir, sade kombinleri şık hale getirir ve giysilere bambaşka bir hava katar. Kıyafete uygun kolye seçmek, bazen kafa karıştırıcı gibi gözükebilir ama aslında detaylara dikkat edildiği takdirde oldukça basittir. “Hangi kolye tipi, hangi kıyafet ile tercih edilmelidir” konusuna özen göstermek gerekir.


Altın Kolye


Altın rengi, özel günlerin en çok tercih edilen takı rengidir. Doğru kıyafet ile kullanılmadığı ya da haddinden fazla sayıda takıda kullanıldığında şık bir görünümden maalesef ki uzaklaşılır. Önemli olan dozunda ve kıyafete uygun kolye seçimi yapmaktır. Ve kombindeki herhangi bir parça ile yarışmama kuralı burada da geçerlidir elbette ki. Gösterişli kıyafete sade altın kolye, sade kıyafete daha dikkat çekici bir altın kolye tercih edilmelidir. Günlük kıyafette kullanılacak gold kolyelerde ise daha minimal ve ince formlarda zincirler seçilmelidir.


Gümüş Kolye


Gümüş rengi, altın rengine oranla günlük kombinlerde daha sık kullanılır. Kombinlemesi detaylara dikkat edildiğinde çok kolaydır. Şık kıyafetlere de uyum sağlayan gümüş renk kolye, günlük giysilerin de kurtarıcı aksesuarıdır. İnce ya da kalın formda gümüş kolyeler, basit kombinleri rahatlıkla şık kıyafetlere dönüştürebilir. Ciddi ve resmi giysilerde de gümüş kolye kullanıldığında çok tarz bir görünüm ortaya çıkmaktadır.


Zincir Kolye


Senelerdir modasını kaybetmeyen kolyelerin başında zincir kolye modelleri gelmektedir. İnce ya da kalın zincirler, kombine uygun olarak seçildiğinde çok hoş bir görünüm elde edilir. Şık kombinlere kalın zincir, günlük kombinlere daha ince formdaki zincir kolyeler tercih edilmelidir. Farklı uzunlukta ve birden çok çelik zincir ya da rose zincir kolye seçimi de kombine hareket katar. Zincir kolye modelleri, özellikle basic t-shirtlerin üzerinde çok şık duracaktır.


Doğal Taş Kolye


Doğal taş kolye modelleri, doğal ve gerçek taştan imal edilmektedir. Kullanıldıkları klasik, spor ya da günlük tüm kombinlere şık ve asil duruşlarıyla hareket katmaktadırlar. Renkli gerçek taş kolyeler, beyaz giysiler ile kullanıldığında oldukça dikkat çekici gözükmektedir. Yeşil renk taş kolye, siyah ya da beyaz gibi düz ve net bir renk ile kullanılmalıdır. Gerçek taş kolyeler, eşsiz ve nahif görüntüleriyle tüm kombinlerin vazgeçilmez aksesuarları arasındadır.


En Uygun Kolye Modelleri OQQO Aksesuar’da


OQQO aksesuar aracılığı ile kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Kaliteli kolye modelleri ve uygun kolye fiyatlarıyla fark yaratan birbirinden şık tüm kolye modelleri OQQO aksesuarda sizleri bekliyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.