Her Stile Uygun El Yapımı Bileklik Önerileri

Her Stile Uygun El Yapımı Bileklik Önerileri

Her Stile Uygun El Yapımı Bileklik Önerileri


Kadınlar, takı seçiminin her zaman kıyafet seçimi kadar önemli olduğunu bilerek hareket ederler. Kolye, küpe, yüzük ya da bileklik gibi takılar, kombinleri daha renkli ve hareketli hale getirebileceği gibi kıyafet ile uyumsuz bir görünüm yakalanmasına da sebep olabilirler. Kıyafetin tarzına, duruşuna ve rengine göre uygun takı modeline karar vermek gerekir. Takı seçimi yapmak, püf noktalara dikkat edildiği takdirde basit ve eğlenceli bir iştir. Hangi renklerin birbiri ile alakalı olduğu, zıt renk tonlarının uyumu ve farklı tarzların kolajını yapabilme gibi yetenekler zamanla oturur ve karar verme aşaması keyifli hale gelir. Takı seçiminin yanı sıra kıyafet seçimi, çanta ve ayakkabı seçimi gibi eylemler de trendleri takip edip başarıyla gerçekleştirildiğinde kişiyi motive ederek özgüvenini tazeler. Yazımızda, takılar içerisinde en çok tercih edilen bileklik modellerinin nasıl kombinleneceğinden bahsedeceğiz.

Abiye Kombinlere Uygun El Yapımı Bileklik Modelleri


Düğün, nişan gibi özel günlerde, mezuniyetlerde, şık bir mekânda kutlanan doğum günlerinde ya da kutlamalar ve gece kokteyllerinde abiye kıyafetler tercih edilebilir. Çok fazla seçeneği bulunan abiye kıyafetleri takı ve yardımcı aksesuarlar ile kombinleme şekli, kıyafet seçimi kadar önemlidir. Koyu ya da canlı renk tonları, klasik veya parlak kumaşlar, kabarık yahut uzun etekler.. Abiye kıyafetler için çok farklı model ve seçenekler mevcuttur. Genellikle göz alıcı ve dikkat çekici olan abiye kıyafetler ile kullanılacak bileklik, küpe ya da yüzük modellerinin de klasik ve şık bir görünüme sahip olması gerekir. Daha sakin ve koyu renk kıyafetler ile dikkat çekici bileklik modelleri kullanılabilir. Kıyafetin çok iddialı olduğu durumlarda ise kombin ile yarışmayan daha sade, pirinç ya da gümüş tonlarında bileklik modelleri tercih edilebilir. El yapımı bileklik modelleri de abiye kıyafetler ile uyum sağlayacak sade ve hoş seçimlerdir. Ayrıca el yapımı bileklik modeline uygun seçilecek minimal ve saat modelleri de kombine zarif bir hava katacaktır.

Spor Kombinlere Uygun El Yapımı Bileklik Modelleri


Spor ve rahat kıyafetler, antrenman ve spor aktivitelerinin yanında günlük kombinlerde de tercih edilir. Salaş pantolonlar ve taytlar spor kombinlerin en belirgin tercihleridir. Spor kombine uygun bileklik modelleri genellikle daha az gösterişli ve sade tasarıma sahip olmalıdır. Pirinç bileklik modelleri, el yapımı bileklik modelleri, boncuklu bileklik modelleri spor kombinlere uyum sağlayıp çok hoş bir hava yaratacaktır. Özellikle hafif olması sebebiyle sıkça tercih edilen el yapımı pirinç bileklikler, her kombine uyan, tamamlayıcı ve şık takı modelleridir. OQQO saatin farklı renk seçenekleriyle sunduğu dijital saat modelleri, spor kombinlere hem işlevselliği hem kusursuz görünümüyle etkili bir dokunuş getirmektedir.

Günlük Kombinlere Uygun El Yapımı Bileklik Modelleri


Bileklikler, kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Şık kıyafetlerde kullanılabildikleri gibi kullanım kolaylığı sayesinde günlük kombinlerin de vazgeçilmez parçaları arasındadırlar. Tek başına tercih edilebileceği gibi farklı bileklik ya da farklı takılarla da birleştirilebilirler. Bileklik seçimi yaparken, çanta ya da ayakkabı ile uyumlu tonlar kullanılarak dikkat çekici bir görünüm yaratılabilir. El yapımı bileklik modelleri, arkadaşlarla buluşmalar, sahilde yapılan yürüyüşler ya da aile piknikleri için oluşturulan günlük kombinlere renk katarlar. OQQO saatin birbirinden güzel saat modelleri ile birlikte kombinlenebilen el yapımı pirinç bileklik modelleri, kıyafetin havasını değiştiren, dikkat çekici dokunuşlardır.

El Yapımı Pirinç Bileklik Modelleri OQQO Aksesuar’da


Birbirinden güzel OQQO el yapımı takı modellerini inceleyebilir, el yapımı küpe, el yapımı kolye, el yapımı yüzük ve el yapımı bileklik modelleri arasından sizin için en doğru seçimi yapabilir, uygun fiyatlara kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.


 

06.05.2020

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.