Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.


El Yapımı Yüzük Modelleri

 

Vücudun en göz önünde ve dikkat çeken bölgelerinden biri olan eller, yüzükler ile donatıldığında oldukça çok zarif görünür. Yüzükler içerisinde el yapımı olanlar kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. El yapımı yüzüklerin daha çok tercih edilmesinin sebebi, eşsiz olmalarıdır. El işçiliği ve emek ile özel olarak üretilen el yapımı yüzük modelleri, kadınlara çok modern ve estetik bir aksesuar olarak eşlik etmektedir.

 

Giyimine özen gösteren kadınlar aksesuarların önemini bilir. Gerek çanta olsun gerek takı olsun dikkatli seçilmesi gereken, kıyafeti tamamlayan parçalardır. Kadınların kullanırken dikkat etmesi gereken aksesuarların başında takılar gelir. Kolye, yüzük, bileklik ya da pirinç küpe gibi takılar tek başına kullanılabileceği gibi bir arada da bulunabilir. Takıların kıyafet ile olan uyumunun yanında birbirleri ile olan uyumuna da dikkat edilmesi gerekir. Örneğin püsküllü etnik bir küpe ile taşlı bir yüzüğün tarz olarak çok farklı olduğu göz önünde bulundurularak bir arada kullanılmaması gerekir. El yapımı takılar son dönemin en dikkat çekici aksesuarlarıdır. Eşsiz ve özel olmak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olan el yapımı takılar, kıyafetlere çok hoş bir hareket getirmektedir. Bu nedenle pirinç yüzük, el yapımı küpe, el yapımı kolye ya da el yapımı bileklik gibi emek isteyen özel tasarımlar, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardır. Pirinç renginin göz alıcılığı ile doğaltaşın asil duruşunun bir arada bulunduğu el yapımı özel tasarım takılarımız ile siz değerli müşterilerimizin hak ettiği kıymeti görmesi için var gücümüzle hizmetimizi sürdürmekteyiz.
 

Birbirinden Güzel El Yapımı Yüzük Modelleri

 

Ellere takılan aksesuarlar dikkat çekici ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle bileklik ve yüzük gibi takılar, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardandır. El yapımı yüzük modelleri ise eşsiz olması sebebi ile fark yaratan bir aksesuardır. Özellikle bakımlı tırnaklara sahipseniz seçtiğiniz yüzük elinizde çok şık duracaktır. Alışılmışın dışında olarak serçe parmağa ya da baş parmağa takılan yüzükler, oldukça modern bir görünüm kazandırmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler olan eklem yüzükleri de kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tek bir yüzüğün zarif görünümünün yanı sıra pek çok el yapımı yüzüğün yarattığı farklı görünüm de günümüzde sıkça tercih edilen trendlerden biridir. Yüzüklerinizi, kıyafetiniz ile benzer tonlarda seçebileceğiniz gibi zıt renklerin alışılmışın dışında uyumundan da faydalanıp sıra dışı bir stil oluşturabilirsiniz.
 

Sevgiliye verilen en değerli hediyelerden biri olan yüzük, el yapımı olan modeller tercih edildiğinde daha da kıymetli hale gelmektedir. İlişkinin ciddiyetini artırmak ya da verilen değeri göstermek için bir aksesuar hediyesi alınacaksa bu kesinlikle yüzük olmalıdır. Yüzük hediyesini sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz gibi arkadaşınıza ya da ailenizden birine de alabilirsiniz. Sürekli göz önünde olan ve baktıkça armağan eden kişiyi hatırlatan yüzük hediyesi, sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz özel bir seçenektir. Özel günlerde ya da dilediğiniz herhangi bir anda alacağınız el yapımı yüzük hediyesi, sevdikleriniz için çok bir sürpriz olacaktır. Sevgiyi göstermek için her zaman hediyelere gerek olmasa da sonsuza kadar saklanabilecek bir hatıra da şüphesiz herkesi memnun edecektir. Kendinize ya da sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediyelerden biri olan el yapımı yüzükleri OQQO aksesuar ayrılacağıyla sizlerle buluşturmanın sevincini yaşıyoruz.
 

Her beğeni ve tarza uygun modellerle ellerinize şıklığı getiriyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlar ve kampanyalar ile birbirinden şık el yapımı yüzüklere siz de OQQO aksesuar farkıyla sahip olabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.