Birbirinden Şık El Yapımı Yüzük Modelleri

Birbirinden Şık El Yapımı Yüzük Modelleri
 

Birbirinden Şık El Yapımı Yüzük Modelleri


Yüzük, kadınların en sık kullandığı ve pek çok anlamı içerisinde barındıran bir aksesuardır. İlişkinin ciddiyetini göstermek için yüzük takılır, nişanlanırken yüzük takılır, evlenirken yüzük takılır.. Yüzükler, hiç şüphesiz özel günlerin bir numaralı aksesuarıdır. Kişiye en anlamlı gelen anların tarihi, yüzüklerin içerisine yazılarak kullanılır. En değer verilen an, sembolik olarak parmakta taşınır. Kullanıldığı ele ve parmağa göre dahi farklı anlamlar barındıran tek takıdır. Anneye hediye edilir, sevgiliye alınır, modayı takip eden stil sahibi ve güçlü kadınların kendilerine aldığı bir armağandır da aynı zamanda. Pırlanta ve tek taş yüzükler, özel günlerde en çok tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanında el yapımı yüzükler de, eşsiz ve el emeği oluşuyla sıkça tercih edilen yüzük modelleridir. Uygun fiyatları, pirinç renginin asilliği ve zarif duruşu ile el yapımı yüzük modelleri, kadınların çok fazla tercih ettiği ve gittikçe popülerleşen bir takı seçeneğidir.

El Yapımı Yüzüğün Kombinlerde Kullanımı


Klasik, abiye, spor ya da günlük kombinler, kullanılan aksesuar ile fark yaratıp ön plana çıkarlar. Aksesuarların kıyafet ile uyumu, diğer takılar ile uyumu ve yardımcı aksesuarlar ile uyumu dikkat edilmesi gereken noktalardır. Daha ciddi ve klasik kombinlerde gümüş ya da el yapımı yüzükler tercih edilebilir. El yapımı yüzükler pirinç rengi ile kombine uyum sağlayarak asil bir hava katar. Abiye kıyafetlerde ise altın sarısı ve yine pirinç renkli doğal taşlı yüzükler hoş ve dikkat çekici olacaktır. Birden fazla yüzük kullanarak da takılar zenginleştirilebilir. Aynı zamanda diğer takılar ile olan uyum gözetilerek ahenkli bir stil yaratmak da mümkün olacaktır. Altın ve gümüş gibi uyumu olmayan renkleri birlikte kullanmaktan kaçınılmalıdır. Spor ve günlük kombinlerde geometrik şekilli, metalik renklerde yüzükler tercih edilerek yumuşak ve hoş bir stil oluşturulabilir.

Standardın Dışına Çıkın: Her Parmağa Yüzük


Ellere takılan aksesuarlar dikkat çekici ve hoş bir görünüm sağlar. Bileklik ve yüzük gibi takılar, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelir. El yapımı yüzük modelleri de eşsiz olması ile fark yaratan bir aksesuardır. Alışılmışın dışında olarak serçe parmağa ya da baş parmağa takılan yüzükler, oldukça modern bir görünüm yaratır. Son dönemde oldukça popüler olan eklem yüzükleri de kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tek bir yüzüğün şık görünümünün yanında birden fazla yüzüğün yarattığı sıra dışı görünüm de oldukça tercih edilen farklı bir trenddir. Özellikle bakımlı tırnaklara sahipseniz seçtiğiniz yüzük elinizde çok şık duracaktır.

El Yapımı Pirinç Yüzük Modelleri OQQO Aksesuar’da


Birbirinden güzel OQQO el yapımı takı modellerini inceleyebilir, el yapımı küpe, el yapımı kolye, el yapımı bileklik ve el yapımı yüzük modelleri arasından sizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Her tarz ve beğeniye uyan pek çok el yapımı yüzük modeline uygun fiyatlara ulaşarak kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. 

06.05.2020

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.